Ścieżka pieszo-rowerowa już do Myśliborza

Ścieżka pieszo-rowerowa już do Myśliborza
Prawie 2 km ścieżki pieszo-rowerowej, miejsca wypoczynku z wiatą i stojakami na rowery to najważniejsze zadania, które będą realizowane przez Starostwo Powiatowe już w przyszłym roku.

Ponadto dla turystów zostaną udostępnione tablice informacyjne, powstanie nowa strona internetowa o charakterze turystycznym oraz zostanie wydanych wiele nowych materiałów informacyjno-promocyjnych. Tym samym kontynuacji doczeka się inwestycja powiatowa z 2014 r., która okazała się być niezwykle trafną i bardzo wykorzystywaną przez mieszkańców i turystów.

 A to wszystko dzięki pozyskanej przez Starostwo Powiatowe w Jaworze dotacji unijnej w wysokości prawie 1 mln złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

.Jest  to dobra informacja nie tylko dla mieszkańców naszego powiatu, ale również dla licznej rzeszy turystów odwiedzających Park Krajobrazowy Chełmy. Dodać należy że partnerem tak jak przy pierwszym etapie jest gmina Paszowice. Gmina Jawor mimo deklaracji nie dołączyła się do realizacji tego zadania.

Jawor TV
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe