Rodzinny piknik w Kosiskach

Rodzinny piknik w Kosiskach
Piknik Parafialny poprzedzony mszą świętą w kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Kosiskach oficjalnie otworzył ks. Proboszcz Krzysztof Zambroń. Impreza przyciągnęła na boisko całe rodziny z dziećmi. Dobra zabawa i pogoda wprawiły wszystkich przybyłych gości w znakomity nastrój. Z uwagi na tematyczny charakter wsi „Kosiska – Bocianie Siedliska, Wójt Elżbieta Jedlecka wręczyła na ręce proboszcza bociana symbolizującego wieś Kosiska.

Program pikniku był jak zwykle ciekawy. Oczywiście nie zabrakło zabaw i konkursów z nagrodami zarówno dla dzieci jak i dorosłych, które poprowadzili Katarzyna Sielicka oraz Tomasz Król.

Swoim występem mógł się pochwalić również zespół z Budziszowa Wielkiego CICHOWODZIANIE oraz zespól taneczny LADIES.

Organizatorzy festynu zadbali również o kulinarne atrakcje. Domowe wyroby takie jak różnego rodzaju ciasta, pajdy chleba ze smalcem czy też dania z grilla cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród gości.

Celem pikniku była wspólna zabawa oraz zebranie funduszy na remont kościoła parafialnego w Kosiskach. Goście mogli nabyć cegiełki, które przeznaczone były właśnie na fundusz remontowy. Dużych emocji dostarczyło także losowanie niezwykle atrakcyjnych nagród ufundowanych przez życzliwych sponsorów.

Jawor TV
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zamber
Zamber 23.04.2018, 18:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zamber
Zamber 16.04.2018, 18:52

Komentarz zablokowany

pijak?


Pozostałe