×

Aneta Kucharzyk kandydatką PiS na Burmistrza Jawora

  • 11.09.2018, 22:18
Aneta Kucharzyk kandydatką PiS na Burmistrza Jawora
Zjednoczyć mieszkańców Jawora - to główny cel oparty na 5 filarach programu wyborczego kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na urząd burmistrza Jawora Anety Kucharzyk. Zdaniem kandydatki jest to program konkretów, a nie obietnic.

Zjednoczyć mieszkańców Jawora - to główny cel oparty na 5 filarach programu wyborczego kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na urząd burmistrza Jawora Anety Kucharzyk. Zdaniem kandydatki jest to program konkretów, a nie obietnic.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Feliks
Feliks 19.10.2018, 11:55
Pan Kowalczyk jeszcze nie wygrał wyborów a już ma kandydaturę na wice burmistrza swojego kolesia Urbanskiego
Mirek.szczypior
Mirek.szczypior 13.10.2018, 18:12
jaworzanie tą klikę komunistyczną która żądzi naszym miastem trzeba zmienić . Opani KUCHARZYK ANETA może to zmnić i jaworzanie zaufajcie a się nie zawiedziecie .
Grzegorz S.
Grzegorz S. 5.10.2018, 21:22
Aneta Kucharzyk jest jedyną rozsądną kandydatką na burmistrza Jawora. Reszta nie zasługuje nawet na komentarz.
Władza to ja
Władza to ja 6.10.2018, 21:09
Przepraszam ale Pani Kucharczyk nie wygra , ponieważ nic o niej nie wiemy. Nawet znajomości z panią Witek nie pomogą. Mieli ostatnio problem zebraniem głosów żeby zatwierdzić listę i zbierali głosy pod kościołem czysta kpina. Z czym do ludzi. Muszą wiele się jeszcze nauczyć . Pozdrawiam 😋
Rowaj
Rowaj 5.10.2018, 15:05
Kandydaci PiS nie jednoczą tylko dzielą. Politycy PiS na każdym kroku kłamią i oszukują spopłeczeństwo. Nigdy nie zagłosuję na kndydata PiS.
Robert
Robert 17.09.2018, 11:35
Świetna kandydatka. Młoda, reprezentatywna, zdolna, opanowana. Ma pomysł na Jawor. Będę głosować na Anetę Kucharzyk!
Hanna W.
Hanna W. 16.09.2018, 01:02
Będę na Panią głosować. Myślę, że jako matka zrozumie Pani potrzeby zarówno jaworskich mam, jak i naszych pociech. Świetny program oraz ogromny potencjał. Już widzę Panią jako rewelacyjnego Burmistrza Miasta Jawora!
JAWORZANIN
JAWORZANIN 14.09.2018, 19:28
Super babka! Faceci już pokazali, że z Jaworem im nie po drodze. Nie potrafili zarządzać budżetem miasta. Miasto jest zadłużone. A kobiety inaczej patrzą na gospodarowanie. Wykorzystują kasę tak, by zoptymalizować efekty obracania pieniądzem. Ma Pani mój głos! Głosujcie na Anetę Kucharzyk!!!
ruda
ruda 14.09.2018, 18:14
Pani Kucharzyk zdecydowanie zasługuje na szansę wykazania się w roli burmistrza. Do tej pory obejmowali ją mężczyźni, a ja chętnie zobaczę kobietę na tym stanowisku.

Pozostałe