Dusiciel w areszcie z perspektywą na dożywocie.

  • 23.01.2017, 22:29
  • Jawor TV
dusiciel_z_kratami.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mieszkaniec Jawora zatrzymany w związku z zabójstwem swojej konkubiny, został aresztowany na trzy miesiące.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo swojej konkubiny. To 34 – letni mieszkaniec Jawora, który w przeszłości był już karany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi obecnie miejscowa Prokuratura Rejonowa.

Do zbrodni doszło w zajmowanym przez parę mieszkaniu na terenie Jawora, w miniony wtorek 17 stycznia 2017 r. Jak ustalili policjanci 34-letni mężczyzna podczas kłótni udusił swoją partnerkę. Funkcjonariusze, którzy niezwłocznie po uzyskaniu informacji o zabójstwie przybyli pod wskazany adres, ujawnili w mieszkaniu zwłoki  31-letniej kobiety. Mundurowi zatrzymali tam również podejrzanego.

Na miejscu znalezienia zwłok, policja i prokuratura przeprowadziły szczegółowe oględziny. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli wiele śladów oraz odnaleźli ukryty szalik, którym posłużył się sprawca. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa. 34-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył w tej sprawie wyjaśnienia.

Za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jaworze w miniony weekend zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

 

Oficer Prasowy KPP w Jaworze

podkom. Kordian Mazuryk

Jawor TV

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adu
Adu 04.02.2017, 22:29
Powinien dostać karę śmierci niemisł prawa tego zrobić nienawidzę go
Jerry
Jerry 03.02.2017, 16:36
To samo zrobić z wyrodnialcem! Jeszcze będziemy go karmić i trzymać w ciepłej celi. Takich absztyfikantów powinno się eliminować ze społeczeństwa!
Adnmi
Adnmi 24.01.2017, 10:48
Ona była w ciąży szkoda dziewczyny :-(

Pozostałe