×

„Wiara i Życie” - Potrzeba Chrześcijańskiego Wtajemniczenia

  • 1.02.2018, 21:08
  • Jawor TV
wyklad_w_muzeum_regionalnym.mp4
W Muzeum Regionalnym w Jaworze odbyła się prelekcja multimedialna "Wiara i życie", którą poprowadził Jego Ekscelencja ks. Biskup Zbigniew Kiernikowski. Organizatorem wydarzenia była Rada Katolików Świeckich.

W Muzeum Regionalnym w Jaworze odbyła się prelekcja multimedialna "Wiara i życie", którą poprowadził Jego Ekscelencja ks. Biskup Zbigniew Kiernikowski. Organizatorem wydarzenia była Rada Katolików Świeckich. Zastępca burmistrza Agnieszka Rynkiewicz przekazała Ks Biskupowi witraż z postacią patrona Jawora – św Marcinem.

W spotkaniu, które miało charakter otwarty, uczestniczyło wielu Jaworzan, jak również przedstawiciele władz samorządowych powiatu i miasta. Powiat Jaworski reprezentował Arkadiusz Baranowski Wicestarosta Jaworski, któremu towarzyszył Sebastian Oszczęda Wójt Gminy Paszowice.

Po wykładzie można było obejrzeć wystawę czasową „Śląskie obrazki ludowe pod szkłem”, pokazującą dziedzictwo kulturowe mieszkańców Dolnego Śląska. Organizatorem wykładu była Rada Katolików Świeckich działająca przy Biskupie Legnickim.

 

 

Jawor TV
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe