×

OSP Jawor podsumowała 2017 rok

  • 3.02.2018, 21:44
  • Jawor TV
osp_jawor_podsumowala_2017_rok.mp4
W siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworze odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze podczas którego podsumowano miniony rok w OSP i przedstawiono plany na przyszłość.

W siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworze odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze podczas którego podsumowano miniony rok w OSP i przedstawiono plany na przyszłość. 2017 rok był dla jaworskich strażaków ochotników bardzo aktywny. Wiele wyjazdów było związanych z gaszeniem pożarów, usuwaniem skutków licznych wichur i nawałnic. Strażacy chętnie udzielali również pomocy przy zabezpieczaniu miejskich imprez. Aby ułatwić działania Burmistrz Jawora Emilian Bera przekazał dziś zakupiony przez Gminę Jawor sprzęt o wartości blisko 9 tys. zł. m.in. lampę z akumulatorem, latarki do hełmów oraz sprzęt do cięcia metalu i kamienia.

Podczas zebrania nie zabrakło podziękowań i odznaczeń dla strażaków. Odznakę „Za wysługę lat” wręczono druhom: 20 lat Grzegorzowi Nitkiewiczowi, 10 lat Tomaszowi Ślizakowi, 5 lat Agnieszce Demskiej oraz Renacie Pawelec. Druhom Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej wręczono Odznaki Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej: srebrną druhom Patrykowi Wrońskiemu i Jakubowi Beresteckiemu, brązową - druhom Filipowi Kasperkowi, Maksymilianowi Jastrzębskiemu, Adamowi Piaseckiemu. Karolina Kowalska otrzymała statuetkę oraz nagrodę Dla najbardziej zaangażowanego strażaka OSP Jawor w 2017 roku uczestniczyła ona w działaniach i zabezpieczeniach 256 razy.

Jawor TV
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe