8 marca – święto kobiet.

  • 09.03.2018, 02:07 (aktualizacja 11.03.2018, 20:58)
  • Darek Kwasny
8 marca – święto kobiet. TV Jawor
Z tej okazji w ECMEN ie odbyło się uroczyste spotkanie mieszkanek jawora uświetnione wieloma niespodziankami. Jedną z nich było spotkanie z kobietami sukcesu, połączone z wywiadem na żywo – którego gościem była Katarzyna Niezgoda.

 

Kolejnym punktem był występ samorządowego boys bandu, który śpiewając i tańcząc zaskoczył przybyłe panie. Burmistrz Emilian Bera przewodniczący rady miasta Daniel Iwański i radni Bander, Jankowski oraz Pawlinow, wraz z Adrianem Kowalskim pokazali że nieźle potrafią przyspieszyć bicie kobiecych serc.

Podczas tego spotkania można było obejrzeć pokaz bielizny jak i zapoznać się a najnowszymi trendami w kosmetyce – gdzie znajduje się miejsce także dla panów.

Wieczór przygotowany tak by każda z pań znalazła coś dla siebie. Był także pokaz mężczyzny któremu było troszkę gorąco i musiał się nieco rozebrać. Ale tam już nasza kamera została wyłączona. Wszystkim Paniom życzymy by święto kobiet trwało cały rok, by 8 marca był przysłowiową wisienką na torcie całorocznych sukcesów w pracy oraz roku pełnym miłości.

Darek Kwasny

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dag_Mar
Dag_Mar 09.03.2018, 14:42
O co chodzi z tym striptizerem, który za publiczne pieniądze w jednostce odpowiedzialnej za krzewienie kultury prezentował swoje wdzięki m. in. przed niepełnoletnimi dziewczętami?
Martyna
Martyna 09.03.2018, 08:04
Ale super!!

Pozostałe