×

RAZEM DLA KAMILA

  • 6.05.2018, 19:43
  • Darek Kwasny
"RAZEM dla KAMILA" pod taką nazwą odbył się festyn charytatywny na rzecz mieszkańca Marcinowic, który pod koniec marca w wyniku eksplozji butli z gazem ma poparzone praktycznie całe ciało.

"RAZEM dla KAMILA" pod taką nazwą odbył się festyn charytatywny na rzecz mieszkańca Marcinowic, który pod koniec marca w wyniku eksplozji butli z gazem ma poparzone praktycznie całe ciało. Wspólnym bieganiem na dystansie jednego kilometra rozpoczął się w parku w Mściwojowie festyn zorganizowany dla Kamila.

W pomoc i zbiórkę pieniędzy na operacje i rehabilitację włączyli się mieszkańcy gminy Mściwojów, Spontan Race i Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne Damy Radę.

Podczas festynu nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych

O oprawę muzyczną zadbały: Alabama, The Mistyka z Chojnowa i lubińska Hydrozagadka. podczas zlotu samochodów klasycznych można było zobaczyć m innymi samochody z epoki porucznika Borewocza z filmu 07 zgłoś się Wiele emocji przyniósł mecz piłki siatkowej policja, straż pożarna kontra ratownicy medyczni. Chętni mogli podpatrzyć ratowników medycznych oraz wiele się od nich nauczyć. Strażacy pływali motorówką po jeziorku w parku, można było także postrzelać na symulatorze snajperskim lub z łuku.

Podczas festynu przeprowadzono liczne licytacje

podczas których uczestnicy festynu otworzyli serca i portfele. Cały dochód z festynu przeznaczony został na leczenie Kamila.

Pieniądze na leczenie i rehabilitację poszkodowanego można wpłacać na konto Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego DAMY RADĘ nr 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 z dopiskiem „Kamil Dębicki”,jak i na zrzutka.pl z dopiskiem „Na operację i rehabilitację dla Kamila Dębickiego”. Na jego leczenie potrzeba pół miliona złotych. Obecnie jest on już po trzech operacjach w klinice w Krakowie.

 

Darek Kwasny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe