Zakończenie roku szkolnego maturzystów

  • 24.05.2019, 23:08
  • Jawor TV
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego przez tegorocznych maturzystów. Podczas akademii 85 abiturientów odebrało z rąk dyrektor świadectwa ukończenia szkoły.

Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście, wśród nich Aneta Kucharzyk, Starosta powiatu jaworskiego. Nie zabrakło rodziców absolwentów oraz grona pedagogicznego szkoły wraz z dyrekcją .

Dla uczniów klas IV była to okazja do podsumowania czterech lat spędzonych w szkole. Dlatego też emocje towarzyszące temu wydarzeniu były ogromne zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Na uroczyste pożegnanie maturzystów złożyły się m.in. wystąpienia okolicznościowe, wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród, listów gratulacyjnych dla rodziców. W wystąpieniach padały słowa podsumowań, podziękowań i życzeń nie tylko dla maturzystów, ale również dla wszystkich, których praca złożyła się na ich kształcenie i wychowanie. Nagrody Zarządu Powiatu Jaworskiego wyróżnionym maturzystom z technikum logistycznego i technikum ekonomicznego Wręczyła Aneta Kucharzyk starosta jaworski. Wręczone zostały również nagrody dla najlepszych "zawodowców" ufundowane przez firmę Korpo.

Nagrody i podziękowania z rąk dyrektor, wychowawców i nauczycieli otrzymało wielu absolwentów. Stanowiły one uwieńczenie długotrwałej nauki i pracy nad sobą.

Również w jaworskim liceum ogólnokształcącym pożegnano trzecioklasistów na uroczystym zakończeniu roku.
Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Niewątpliwie zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów.

Jawor TV

Podziel się:


Pozostałe