Słonecznie i z uśmiechem na jaworskim rynku

  • 31.05.2019, 17:05
  • Jawor TV
loadingŁaduję odtwarzacz...
Bajkowe stroje, muzyka, tańce i uśmiech. .To znak, że na jaworskim Rynku rozpoczął się 21. Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech”. W przeddzień obchodów Dnia Dziecka, Jaworski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych wiele niespodzianek i atrakcji.

Bajkowe stroje, muzyka, tańce i uśmiech. .To znak, że na jaworskim Rynku rozpoczął się 21. Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech”.

W przeddzień obchodów Dnia Dziecka, Jaworski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych wiele niespodzianek i atrakcji. Było muzycznie, energetycznie, kolorowo i oczywiście słodko.

Świętowanie tradycyjnie rozpoczęła barwna i wesoła parada wokół Rynku. W rytmach Zumby dzieci chętnie dały porwać się w wir zabawy. Po raz kolejny miały okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczno-wokalne i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Niespodzianką był występ aktorów z Teatru w Ruchu, który przeniósł uczestników w świat fantazji i zaprosił do czynnego udziału w przedstawieniu pt. „Balonowe Podróże”.

Jawor TV

Podziel się:


Pozostałe