WEGETARIADA '19

  • 09.07.2019, 21:56
  • Jawor TV
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tegoroczną IX edycję Wegetariady rozpoczęli najmłodsi biegiem o złotą marchew. Ponad trzydziestka uczestników mini maratonu pokazała że sport to zdrowie a pragnienie ugaszone sokiem marchewkowym połączone z możliwością zjedzenia medalu to świetny pomysł na spędzenie sobotniego przedpołudnia.

Tegoroczną IX edycję Wegetariady rozpoczęli najmłodsi biegiem o złotą marchew. Ponad trzydziestka uczestników mini maratonu pokazała że sport to zdrowie a pragnienie ugaszone sokiem marchewkowym połączone z możliwością zjedzenia medalu to świetny pomysł na spędzenie sobotniego przedpołudnia. Dorośli także mieli możliwość powalczenia o złotą marchew w biegu na dłuższym odcinku.

Wegepeleton w samo południe oficjalnie rozpoczął tegoroczną Wegetariadę.

Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na warsztaty, muzykę i prezentację stoisk. Nie zabrakło warsztatów kulinarnych, bębniarskich oraz wieczornego pokazy teatru ognia. Na dwóch scenach gościli muzycy takich zespołów jak Foliba Music, Faustina Calavera czy Ga Ga Zielone Żabki której Kultórę wspólnie odśpiewano podczas festiwalu.

Wieczór także przebiegał w rytmach muzyki. Zespołów – Kus Kus Klan, Green Fuel, Radykalna wieś, Positive Vibration oraz Hemp Gru. Zespoły te stworzyły niepowtarzalny klimat, który z pewnością przyciągnie uczestników Wegetariady już w przyszłym roku, festiwalu którego X edycję organizatorzy zapowiadają jako jeszcze ciekawszą.

Jawor TV

Podziel się:Pozostałe