Premiera nowego etapu osiedla w Jaworze i dzień otwarty już w sobotę 26.06.

  • 24.06.2021, 09:47
  • Jawor TV
Premiera nowego etapu osiedla w Jaworze i dzień otwarty już w sobotę 26.06.
Firma MODERNBUD wkracza w finałową fazę realizacji pierwszego budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellończyka na Osiedlu Słowiańskim w Jaworze. O osiedlu wspominaliśmy kilka miesięcy temu, a dzisiaj sprawdzamy postęp prac.
 

Budynek A ma już niemal skończoną elewację i wstawione okna, a zatem widać finalny efekt architektury. Większość mieszkań w tym budynku jest już sprzedana, ale zostało jeszcze kilka propozycji, np. Mieszkania rodzinne z prawie 200-metrowym ogródkiem. Ten budynek będzie gotowy w całości jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że docelowo w ramach inwestycji LAVOR powstaną tutaj 3 budynki i ok. 120 nowoczesnych mieszkań z windami i wewnętrznym parkingiem. Firma w ostatnich dniach rozpoczęła pracę nad kolejnym budynkiem - do oferty trafiło kolejnych 39 mieszkań w budynku B. Jego realizacja - według planów - zakończy się na jesieni 2022 roku.

Już w tę sobotę - 26 czerwca - w godzinach 10:00 - 14:00 firma organizuje dzień otwarty dla wszystkich Jaworzan. Obejrzeć można już wybudowane mieszkania w budynku A, które zostały jeszcze w ofercie, a także skorzystać z promocji do mieszkań w nowym budynku. Na odwiedzających czekają specjalne oferty i pomoc w zakupie mieszkania.

Jawor TV

Podziel się:


Pozostałe