Allegro Smart! – poznaj wyjątkową ofertę dla tych, którzy lubią kupować w sieci

  • 02.09.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Allegro Smart! – poznaj wyjątkową ofertę dla tych, którzy lubią kupować…
Według badań Gemiusa w 2019 r. aż 62 proc. klientów robiło zakupy online. W 2020 r. będzie ich więcej. Na największej polskiej platformie zakupowej Allegro mają usługę Allegro Smart! – abonament, dzięki któremu klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji i doskonałej obsługi. A zakupy będą do nich dostarczane bezpłatnie.

Oszczędności już na starcie

Ile razy zdarzyło ci się opróżniać koszyk z zakupami w internetowym sklepie, gdy naliczona została opłata za dostawę? Natychmiast zniknęła radość, która towarzyszyła podczas wybierania produktów. Okazja przestawała być okazją. Cena przesyłki może być przecież dodatkowym obciążeniem dla twojego budżetu. Dlatego warto skorzystać z oferty Allegro Smart! Płacisz raz na jakiś czas i masz do dyspozycji nielimitowaną liczbę darmowych dostaw.

Abonament roczny kosztuje zaledwie 49 zł (co daje 4,08 zł miesięcznie), miesięczny – 8,99 zł. Robisz zakupy za minimum 40 zł u jednego sprzedawcy i już. Zakupione produkty za darmo są dostarczane do jednego z ponad 27 tys. punktów odbioru w całej Polsce. Jeśli u jednego sprzedawcy kupisz towary za 100 zł, wtedy przywiezie ci je za darmo kurier.

Pojedyncza dostawa bez Allegro Smart! kosztuje średnio 8 zł. Abonament zwraca się więc bardzo szybko.

Advertisement

Uwaga: na Allegro mają bezpieczne i proste w obsłudze transakcje finansowe. Płacimy kartą, przelewem lub za pomocą BLIK. Wrażliwe dane nie są zapisywane w systemie na stałe.

Nigdy nie było tak wygodnie

Widzisz idealne buty do biegania albo fantastyczną sukienkę w sklepie internetowym i już planujesz trening albo wyjście do klubu, a za chwilę okazuje się, że dostawa jest droga i trzeba na nią długo czekać? To nieprzyjemna sytuacja, która nigdy nie przytrafi się klientom Allegro Smart!

Allegro Smart! to wygodny, przyjazny klientom i darmowy sposób dostarczania przesyłek. Wystarczy wybrać jeden z ponad 27 tys. punktów odbioru – m.in. Paczkomatów, sklepów Żabka, stacji Orlen, placówek Poczty Polskiej, salonów RUCHu – który znajduje się w pobliżu twojego domu lub pracy.

Gwarancja darmowych zwrotów

Użytkownicy oferty Allegro Smart! mogą za darmo zwracać zakupy – bez dodatkowego tłumaczenia. Zapakowane produkty z etykietą odnosi się po prostu do punktu, z którego zostały odebrane. Pieniądze niedługo wrócą na nasze konto.

Poszalej z Allegro Smart!

Czy jest ktoś, kto nie lubi kupować na promocjach? Kto nie chce być traktowany jako wyjątkowy klient? Allegro Smart! dba o tych, którzy chcą.

Na użytkowników Allegro Smart! czekają więc codziennie wyjątkowe okazje – to oferta, którą widzą tylko i wyłącznie oni.

Wszystkie produkty dostępne w ofercie Allegro Smart! są specjalnie oznaczone. Bez wahania można więc znaleźć wyselekcjonowany towar dostarczany przez najlepszych sprzedawców, którzy działają na Allegro. To tylko i wyłącznie handlowcy, którzy mają bardzo dobre opinie, tacy, których klienci polecają sobie bez wahania.

Podsumowanie korzyści

Darmowa dostawa, możliwość odbioru w ponad 27 tys. punktów, specjalna obsługa, dostęp do wyjątkowych promocji, całodobowa opieka nad klientem i bezpieczeństwo transakcji finansowych – to wszystko przemawia za Allegro Smart! Na Allegro mają mnóstwo korzystnych ofert cenowych i szeroki wybór produktów, więc jest to doskonałe miejsce na zakupy.

I jeszcze bonus. Po zakupach można wybrać się na koncert. Bilety kupujemy w specjalnej ofercie presale dostępnej tylko dla użytkowników Allegro Smart!

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: