Każdego stać na samochód z wypożyczalni

  • 04.11.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Każdego stać na samochód z wypożyczalni
Opłaty za wypożyczenie samochodu nie są horrendalne, nawet jeśli zdecydujemy się na wynajem samochodu o podwyższonym standardzie z pełnym pakietem ubezpieczenia. Kalkulując koszty kredytu w razie zakupu tego typu samochodu może okazać się, że wynajem jest zdecydowanie tańszy i bardziej dostępny.

Zaszaleć w weekend

Jeśli nie bawi nas prowadzenie samochodu polskimi drogami lub też wielogodzinna jazda na drugi koniec Europy warto pomyśleć o wynajmie samochodu na miejscu i alternatywnym dojeździe samolotem, pociągiem. Koszty wypożyczenia samochodu na weekend to rząd kilkuset złotych, na które większość osób stać bez szczególnego wysiłku w zamian za wygodę. Bez trudu znajdziemy wypożyczalnie samochodów na każdym lotnisku, również w miejscowościach turystycznych nad morzem, czy w górach. Szczególnie popularne są wypożyczalnie samochodów na wyspach. Dzięki wynajęciu auta możemy szybko, przyjemnie i sprawnie zwiedzić wyspę, dojechać tam, gdzie nie dojeżdżają środki komunikacji miejskiej. Co więcej jeśli podróżujemy w więcej niż dwie osoby ten rodzaj przemieszczania się jest tańszy niżeli bilety na pociąg czy autobus.

Wyjątkowe okazje

Sesje zdjęciowe, samochód do ślubu, z okazji zaręczyn, miesiąca miodowego czy innych wyjątkowych okazji to świetny sposób na spełnienie marzeń i rozmach. Temu właśnie służą oferty specjalne wypożyczalni samochodów, które obejmują samochody limuzyny, auta zabytkowe itp. Wyjątkowe dni i okazje dobrze jest należycie uczcić, zatem samochód z wypożyczalni może uświetnić uroczystość zawarcia związku małżeńskiego i nie tylko. Trudno jest na takie okazje kupować samochód, na szczęście jest opcja wynajmu krótkoterminowego.

Przewóz osób

W wypożyczalniach samochodów dostępne są nie tylko osobówki, ale także samochody o zwiększonej ilości miejsc, w tym busiki i busy. To świetne rozwiązanie na organizację dowozu pracowników na budowę, transport delegacji, czy gości firmy. To także sposób na wspólne wakacje w większym gronie rodziny, przyjaciół. Większość oferowanych busów to pojazdy niewymagające prawa jazdy kategorii C, co oznacza że każdy przeciętny kierowca może poprowadzić busika. Korzystając z doradztwa pracowników obsługi klienta wypożyczalni z pewnością wynajmiemy odpowiedni samochód do potrzeb i możliwości.

Samochody z wypożyczalni aut są na bieżąco serwisowane i w pełni sprawne. Bez wątpienia to duża zaleta usług wypożyczalni. Jeśli planujemy wyjazd zagraniczny możemy skorzystać z wynajmu aut z wykupioną winieta na wybrane kraje. Wystarczy dopytać w wypożyczalni o tę opcję a możemy znacznie obniżyć koszty podroży zagranicznej, ponadto ominąć formalności związane z wykupieniem winiet. Dotyczyć to również może pozwolenia na wjazd do miasta, opłat parkingowych i innych.

Grupa Tipmedia
Zobacz także
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: