Bonusy dla nowych i stałych klientów

  • 31.08.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Bonusy dla nowych i stałych klientów
Ostatni rok był bardzo łaskawy dla graczy obstawiających u bukmacherów. Ci bukmacherzy, którzy chcieli pozostać na polskim rynku lub na nim zaistnieć, musieli wprowadzić nowe bonusy, które miały utrzymać aktualnie obstawiających graczy oraz przyciągnąć nowych. Zatem, na jakie kody promocyjne u bukmacherów można liczyć?

Aby pozyskać nowych graczy

 

Gracze, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem u bukmacherów, często nie mogą zdecydować się na jednego z nich. Zwykle przyczyną jest niewielka wiedza o zakładach oraz obawa, że źle obstawiony zakład już na początku przyniesie znaczne straty finansowe. Wychodząc naprzeciw tym problemom, wielu bukmacherów wprowadza do swojej oferty bonusy bez depozytu. Nowi gracze otrzymują od bukmachera prezent powitalny w postaci środków finansowych, często nieprzekraczających 50zł, dzięki którym obstawić można pierwsze zakłady. Możliwość ta pozwala nowemu graczowi zapoznać się z zasadami działania danego bukmachera oraz sprawdzić, czy to właśnie u tego bukmachera warto obstawiać.

 

Aby utrzymać dotychczasowych graczy

 

Kody promocyjne u bukmacherów mają też na celu zatrzymanie graczy, którzy już korzystają z usług bukmachera. Gracze ci oczekują jednak czegoś więcej niż bonus w wysokości 50 zł. Nie jest łatwo zaspokoić gusta graczy, a jednocześnie nie narazić się na poniesienie pokaźnych strat. Złoty środek pojawił się w ofercie bukmachera forBET. forBET kod promocyjny to głównie Sportowy Super Tydzień. Stali klienci każdego dnia cieszyć się mogą innym bonusem. Zakłady bez podatku, zakłady bez ryzyka lub lepsze kursy na specjalne wydarzenia sportowe - tak szeroka oferta zatrzyma z pewnością niejednego gracza.

 

Równie szeroką ofertę kieruje do swoich klientów Totolotek. Oprócz promocji okresowych i zakładów bez podatku od stawki obstawianych na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, Totolotek kod promocyjny otrzymać można w przypadku polecenia strony bukmachera swoim znajomym. Jeżeli któryś z nich zarejestruje się i dokona pierwszej wpłaty, gracz otrzyma 70 zł ekstra.

 

Ciekawe podejście do tematu bonusów prezentuje LVbet. LVbet kod promocyjny oferuje graczom nawet 25% bonus przy zakładach akumulowanych, zwrot stawki w przypadku kuponów AKO oraz udział w zakładach o zwiększonej wartości.

 

Stawkę zamyka bukmacher Etoto, który proponuje swoim klientom cotygodniowe rozdanie bonusu w wysokości 1000 zł. Otrzymuje go gracz, który uzyska najlepszy wynik w zakładach akumulowanych. Etoto kod promocyjny nagradza również najbardziej aktywnych graczy, oferując im przynależność do Ligi VIP.

Grupa Tipmedia
Podziel się: