Leasing samochodów Porsche

  • 18.06.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Leasing samochodów Porsche
Samochody Porsche robią ogromną furorę na drogach. Nie dla jednego takie auto to spełnienie marzeń - praktyczność, funkcjonalność, sportowy design, wygodne wnętrza. Niestety, cena samochodów tej marki nieustannie odstrasza i dla wielu wciąż posiadanie takiej “zwinnej rakiety” jest sferą niezrealizowanych pragnień. Nie musi tak być - dobrym rozwiązaniem jest leasing. Co więcej - warto wziąć leasing nie u “pierwszej lepszej” firmy leasingowej, ale bezpośrednio od producenta. Dzisiaj powiemy jakie są podstawowe zalety takiego rozwiązania.

Leasing Porsche - wybierz pakiet odpowiedni dla Twoich potrzeb!

Na dzień dzisiejszy wyróżniamy dwa rodzaje leasingów oferowanych przez Porsche:

 

  • Porsche Classic Leasing,

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią niespodzianek - szczególnie tych związanych z nieprzewidywalnym wydatkiem. Chcesz mieć finanse i raty za leasing Porsche pod stałą kontrolą? Ta opcja jest dla Ciebie! Ustalasz, jaki chcesz model auta - w jaki dzień miesiąca chcesz spłacać daną kwotę, ustalasz wysokość rat. Możesz też oczywiście zweryfikować liczbę miesięcy, przez które będziesz spłacał należności. Nie chcesz wiązać się na długo zobowiązaniami finansowymi? Dopasuj idealnie liczbę miesięcy i wysokość raty do Twoich możliwości ekonomicznych i możliwości.  Idealna opcja dla osób traktujących auto jak narzędzie pracy.

  • Porsche Perfomence Leasing,

To oferta dla osób, które nie chcą ryzykować inwestowaniem całych zasobów finansowych w auto, ale pragną jednocześnie  korzystać z luksusowego samochodu i nie szukają wysokich kosztów. Wyjazdy służbowe? Delegacje? Spotkania biznesowe? Jeśli potrzebujesz komfortu i wygody w sportowym stylu to opcja dla Ciebie - nie czekaj! Wybierz ten typ leasingu.

Serwis Porsche i wiele innych korzyści!

Wybierając autoryzowany leasing Porsche możesz cieszyć się bogatą gamą korzyści. Przede wszystkim masz blisko serwis Porsche w Łodzi lub w innym rejonie, w którym mieszkasz. Pomoc i wsparcie jest świadczone Tobie od ręki.

 

Inne zalety Leasingu Porsche:

  •  
  • jasne warunki umowy dopasowane do Twoich potrzeb,
  • opłacalność - spłacasz jedynie rynkową utratę wartości,
  • wygodne raty - sam ustalasz ich ilość wysokość, czas spłaty,
  • wsparcie techniczne.

 

Wyjątkowy samochód marki Porsche może być Twój - sprawdź dostępne oferty leasingowe i wybierz najlepszą dla siebie! Bezpieczeństwo i komfort na drodze to przecież priorytet.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: